Kintlévőségkezelő munkatárs - francia/német ÉS olasz nyelvtudással

call center / cash collection / kintlévőségkezelés / német / olasz / francia

Az alábbi álláslehetőség várja a franciául vagy németül és emellett olaszul beszélő jelölteket, akik nem félnek emberekkel kommunikálni és szívesen kipróbálnák magukat egy dinamikus környezetben.

Operatív feladatok:

  • Tanácsadás és támogatás a kintlévőségekkel rendelkező személyeknek.
  • A követelések kifizetésének elérése megoldásorientált intézkedésekkel.
  • A kijelölt behajtási ügyek önálló feldolgozása házon belüli szoftveralkalmazásunk segítségével, beleértve a jogszabályi határidők figyelemmel kísérését és betartását.
  • Bejövő és kimenő telefonbeszélgetések lefolytatása a kintlévőségekkel rendelkező személyekkel.

Személyes kompetenciák:

  • kiváló francia vagy német ÉS olasz nyelvtudás (angol nyelvtudás nem kell a pozíció betöltéséhez)
  • magyar nyelvtudás szükséges
  • Szociális kompetencia és asszertivitás
  • Precíz, önálló személyiség
  • Képesség az áttekinthetőség és a nyugalom megőrzésére még a hektikus pillanatokban is
  • Csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs készség szóban
  • Előny ha már szereztél tapasztalatot call center vagy hasonló pozícióban

Mit nyújt neked a cég:

  • támogató, családias csapat
  • lehetőségek a cégen belüli fejlődésre
  • bónusz rendszer
  • hibrid munkavégzésre lehetőség

Ha érdekes lehet a lehetőség jelentkezz önéletrajzoddal!

Iparág
Bank és pénzügyi szolgáltatások
Hely
Budapest
Szakterület
Üzleti kiszolgáló központok
Szám:
1183669

Beszéljen Reka Borbely, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 412 2214